Moto Kurye

Moto Kurye Evden uzakta olursanız, yaşadığınız yer neresi olursa olsun, evinizden, özellikle de yiyecek maddelerinden veya ilaçlardan bir şeyler almanızı isteyeceğiniz zamanlar olacaktır. Bu blogda, İngiliz expat istek listesinde düzenli olarak yer alan bazı en iyi öğelere ve yurt dışında yaşamanız için elinize nasıl geçeceğinizi inceleyeceğiz.

Yurtdışında yaşayan İngiliz göçmenler için en çok kaçırılan üç ürün kategorisi gıda ürünleri, ilaç ve bebek ürünleridir.

Kısıtlamalar
AB dışına ihracat yaparken, mallarınız gümrük yoluyla seyahat etmek zorunda kalacak. Her ülke, gönderiminize bağlı olarak farklı düzenlemelere sahiptir. Gönderinizin gönderildiği ülkedeki gümrük idaresine başvurmanız, gönderilmeden önce malların ülkeye girip girmediğini görmeniz çok önemlidir. Aksi halde, başkaları tarafından serbest bırakılmamış olduklarını görebilirsiniz. eve yeniden sevk edildi.

Gıdalar
Moto Kurye Yurt dışında yaşayan gurbetçilerin en çok kaçırdığı yiyecekler balık ve cips! Ne yazık ki, henüz uluslararası bir paket siparişi veremezsiniz, yani yeni yerel bölgenizde yerel bir İngiliz yongası dükkanını bulmaktan başka, bu yemeğe el koyma seçeneğiniz yoktur. Birleşik Krallık. Afedersiniz!

Marmite, Walker Sosisi olarak da bilinen Walker's Crisps ve HP Sauce, sık sık İngiliz gurbetçileri için en çok aranan yiyeceklerin listesinin en üst sıralarında yer alıyor ve balık ve cipslerin aksine, bunları kolayca online olarak alıp kurye ile gönderiyor!

Moto Kurye Tüm ülkelerin aynı malların ithal edilmesine izin vermeyeceği için, gıdaları ve çabuk bozulabilen malları kurye yoluyla ve aynı zamanda ülkenizin ithalat yönetmelikleriyle ilgili kuralların bilincinde olmak önemlidir. Tüm kuryeler gıda ürünlerini de gönderemez ve teslimatı yapmadan önce bunu kontrol etmek akıllıca olacaktır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Moto Kurye”

Leave a Reply

Gravatar